Ranking bukmacherów internetowych 2020

Bukmacher Superbet

 • Opis bukmachera

 • Superbet to bukmacher rodem z Rumunii, który podbija rynek Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce jak na razie dał się poznać za pośrednictwem punktów stacjonarnych, ale niebawem ma rozpocząć swoją działalność także online. Twarzą Superbet jest znany na cały świat były bramkarz reprezentacji Polski, Jerzy Dudek.

  Firma Superbet działa od 2009 roku, a od tego momentu zaliczyła prężny rozwój. Włodarze bukmachera zapowiadają ekspansje na zachód, a pierwszym przystankiem ma być Polska. W 2017 roku Superbet uzyskał licencje na oferowanie zakładów w punktach stacjonarnych. Na chwilę obecną posiada 48 placówek zlokalizowanych na terenie Polski. Bukmacher czeka na pozytywną odpowiedź od Ministerstwa Finansów (w sprawie kolejnej koncesji), by ruszyć z działalnością online na stronie superbet.pl.

  W 2017 roku Superbet otrzymał nagrodę dla najlepszego operatora zakładów bukmacherskich na konferencji Central and Eastern Europe Gaming Conference. Superbet zostawił w tyle takich bukmacherów jak Betfair, Fortuna i Unibet, co świadczy o jego dużej klasie.

  Superbet w takich państwach jak Serbia, Chorwacja czy Rumunia funkcjonuje jako innowacyjny bukmacher, będący na bieżąco ze światowymi trendami. Namiastkę możliwości Superbet polscy klienci mogą poznać za pośrednictwem punktów stacjonarnych, gdzie obowiązuje wiele promocji: zakłady specjalne, super szansa, super bonus, super mecz, super extra i super 6.

  Minimalna stawka zakładu w Superbet zaczyna się od 2 PLN. Bukmacher przyjmuje płatności gotówką i kartą.

  Nasza opinia o Superbet

  Polskim klientom Superbet daje się poznać tylko w formie punktów stacjonarnych, których i tak w porównaniu do czołowych firm (Totolotek, Fortuna) jest niewiele. Superbet cieszy się dobrą renomą, ale poza granicami naszego kraju. Czas pokaże, czy debiutując na polskim rynku online Superbet podbije krajową czołówkę.


 • Adres www: superbet.pl
  Właściciel: Superbet zakłady bukmacherskie Spółka z o.o.
  Rok powstania: 2018
  Licencja: Polska
  Polski język: tak
  Polska waluta: tak
  Live streaming: nie
  Zakłady na żywo: nie
  Minimalny zakład od:

 • paymentWpłaty i wypłaty

  Waluty: PLN

  Metody depozytu:

  Metody wypłaty:

 • gamesMarże bukmacherskie

  Średnia marża: 7%

 • emailKontakt

  Godziny kontaktu:

  Telefon:

  E-mail:

  Adres:

 • pageviewPopularność

  Google PR: 2

  Alexa traffic: 1524

Dostępne zakłady bukmacherskie

Zakłady sportowe: piłka nożna, koszykówka, tenis, piłka ręczna, hokej na lodzie, siatkówka, futsal, snooker, lotki, rugby, unihokej

Pozostałe: