Ranking bukmacherów internetowych 2022

Bukmacher STS

 • Opis bukmachera

 • STS to największy i najbardziej znany bukmacher w Polsce. STS przyjmuje zakłady w punktach stacjonarnych nieprzerwanie od1997 roku, w 2012 roku wszedł do internetu. Obecnie bukmacher łączy obie aktywności i funkcjonuje w internecie, jak i naziemnych placówkach.

  Star-Typ Sport, czyli STS to legalny bukmacher z ważną licencją (do 2024 roku!) na oferowanie zakładów sportowych na terenie Rzeczpospolitej Polski. Obstawianie w STS jest legalne, a wśród polskich klientów to najczęściej wybierany bukmacher. Zgodnie z prawem, STS od każdego zakładu pobiera podatek więc gracz nie ma się czego obawiać.

  Na start STS oferuje bonus powitalny o wartości 100% pierwszego depozytu do 1000 PLN. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest rejestracja konta na sts.pl i dokonanie pierwszej wpłaty. Bonus przed wypłatą należy obrócić 3 razy w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91.

  STS posiada rozbudowaną ofertę zakładów przedmeczowych i "na żywo" od najpopularniejszych sportów po mniej znane dyscypliny (w tym e-sport). Bukmacher udostępnia transmisje live w STS TV, gdzie obejrzeć można np. mecze ligi hiszpańskiej i turnieje tenisa ziemnego. Popularna opcja w zakładach to narzędzie Cash-Out pozwalające na wcześniejsze rozliczenie kuponu. Minimalna stawka zakładu w STS to 2 PLN.

  Bukmacher STS stałym graczom oferuje atrakcyjne bonusy dodatkowe. W konkursie Polubisz poniedziałek co tydzień do wygrania jest 3000 zł, dzięki promocji Pewna Kasa zyskać można miesięcznie pewne 100 zł a w Wirtualny tydzień co tydzień otrzymać zwrot w wysokości 30 zł za przegrane zakłady na sporty wirtualne. Warto wspomnieć też o bonusie Największe Mistrzowskie Emocje i Ligowe Emocje Rządź - w każdym z nich można zyskać dodatkowe pieniądze na obstawianie zakładów.

  Nasza opinia o STS

  STS to nowoczesny bukmacher, który jest na bieżąco ze światowymi trendami. Szeroka oferta, liczne metody wpłaty, transmisje i funkcje typu Cash-Out to główne zalety bukmachera. Na polskim rynku STS jest punktem odniesienia dla reszty stawki. Marka STS to synonim zakładów bukmacherskich w Polsce. Każdy szanujący się typer powinien posiadać konto w STS.


 • Adres www: sts.pl
  Właściciel: Star-Typ Sport Sp. z o.o.
  Rok powstania: 1997
  Licencja: Polska
  Polski język: tak
  Polska waluta: tak
  Live streaming: tak
  Zakłady na żywo: tak
  Minimalny zakład od: PLN

 • paymentWpłaty i wypłaty

  Waluty: PLN

  Metody depozytu: DotPay, PayU, tpay.com, Skrill, Neteller, VISA, MasterCard

  Metody wypłaty:

 • gamesMarże bukmacherskie

  Średnia marża: 6%

 • emailKontakt

  Godziny kontaktu:

  Telefon:

  E-mail:

  Adres: Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o. ul. Porcelanowa 8 40-246 Katowice

 • pageviewPopularność

  Google PR: 5

  Alexa traffic: 123

Dostępne zakłady bukmacherskie

Zakłady sportowe:

Pozostałe: rozrywka, polityka