Ranking bukmacherów internetowych 2023

Bukmacher PZBUK

 • Opis bukmachera

 • PZBUK to najnowszy bukmacher w Polsce, który zadebiutował w drugiej połowie 2018 roku. Właścicielem marki jest zagraniczny podmiot Cherry Online. PZBUK posiada rozbudowaną ofertę zakładów co stawia go na dobrym miejscu w gronie legalnych bukmacherów.

  Cherry Online jest właścicielem nie tylko PZBUK, ale także znanego w Polsce bukmachera ComeOn, który niegdyś działał w naszym kraju. PZBUK, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie posiadają licencję na oferowanie zakładów w Internecie. Granie na pzbuk.pl jest w pełni legalne, a bukmacher zgodnie z prawem pobiera 12% podatku od każdego zakładu.

  Nowych graczy PZBUK zachęca bonusem powitalnym w formie darmowego zakładu o wartości 200 PLN. Warunkiem otrzymania bonusu jest rejestracja konta z kodem SPRYCIARZ, depozyt (200 PLN) i obstawienie zakładu wielokrotnego po kursie minimalnym 2.00.

  Następnie aby otrzymać kolejne 200 zł należy zrobić drugi depozyt 200 zł i za otrzymane punkty gracza wykupić darmowe zakłady w sklepie gracza.

  Zakłady bukmacherskie w PZBUK jak i strona internetowa są dobrze dostosowane do zakładów mobilnych. Strona bukmachera jest przejrzysta i działa bardzo szybko na komputerze i urządzeniach przenośnych.

  Oczywiście w ofercie gracz znajdzie wszystkie najważniejsze dyscypliny, ligi i rynki, ale dla wytrawnych graczy braki w ofercie mogą być zauważalne. PZBUK nie posiada zbyt wiele ofert promocyjnych dla stałych graczy, niestety nie oferuje też transmisji online ani funkcji Cash-Out.

  Nasza opinia o PZBUK

  Oferta zakładów PZBUK na chwilę obecną plasuje się w środku stawki legalnych bukmacherów dostępnych dla Polaków. Liczymy, że w miarę upływu czasu bukmacher PZBUK będzie rozwijał swoją ofertę - zarówno bukmacherską jak i promocyjną i stanie się poważnym graczem na Polskim rynku.

  Na dzisiaj polecamy skorzystać z bonusu powitalnego 100% darmowy zakład w kwocie 200 PLN + 200 PLN.


 • Adres www: pzbuk.pl
  Właściciel: Cherry Online Polska sp. z o.o.
  Rok powstania: 2018
  Licencja: Polska
  Polski język: tak
  Polska waluta: tak
  Live streaming: nie
  Zakłady na żywo: nie
  Minimalny zakład od: PLN

 • paymentWpłaty i wypłaty

  Waluty: PLN

  Metody depozytu: szybkie płatności dotPay, BLIK, przelew bankowy

  Metody wypłaty: przelew bankowy

 • gamesMarże bukmacherskie

  Średnia marża: 6%

 • emailKontakt

  Godziny kontaktu:

  Telefon:

  E-mail:

  Adres: Cherry Online Polska sp. z o.o. Warszawa 04-120, adres: ul. Gedymina 30

 • pageviewPopularność

  Google PR: 5

  Alexa traffic: 1256

Dostępne zakłady bukmacherskie

Zakłady sportowe:

Pozostałe: