Ranking bukmacherów internetowych 2018

Bukmacher Fortuna

 • Opis bukmachera

 • Fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Fortuna posiada licencję polskiego Ministra Finansów i oferuje Polakom zakłady bukmacherskie w pełni legalnie.

  Polski oddział Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. jest częścią większej firmy zarejestrowanej w Czechach Fortuna Entertainment Group. Czeska firma-matka oferuje zakłady również w innych krajach Europy Środkowo-wschodniej np. Węgry, Słowacja, Czechy. Bukmacher działał w Polsce od 1996 roku pod nazwą Profesjonał, z początkiem 2008 zmienił nazwę na Fortuna

  Fortuna to wiarygodny bukmacher, posiada ponad 20-letnie doświadczenie i wielu zadowolonych typerów. Licencja polskiego rządu czyni Fortunę bukmacherem zgodnym z Polskim prawem i całkowicie bezpiecznym dla graczy.

  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.
  Zakłady bukmacherskie w Fortuna

  Oferta zakładów bukmacherskich Fortuny prezentuje się bardzo dobrze. Każdego dnia na stronie internetowej efortuna.pl dostępnych jest do typowania kilkadziesiąt tysięcy różnych zakładów w około 30 sportach. Oferta jest zróżnicowana a każdy mecz posiada dużo selekcji do obstawienia. Na uwagę zasługują stosunkowo wysokie kursy, marża w przedziale 4-7% na zakładzie to jak na polskiego bukmachera bardzo dobry wynik.

  Strona internetowa zaprojektowana jest przejrzyście, posiada sprawnie działającą wyszukiwarkę, znalezienie meczu do obstawienia nie powinno sprawić trudności nawet początkującym typerom.

  Bonusy w Fortuna

  Fortuna oferuje bonus powitalny podzielony na 2 etapy, jednocześnie można skorzystać z obu bonusów:

  1. Bonus od depozytu 400 PLN - Zyskać można 100% pierwszej wpłaty, maksymalnie 400 PLN. Przed wypłatą należy dokonać 4-krotnego obrotu po kursie minimum 1,90 w zakładach z co najmniej 3 zdarzeniami. Bonus ten aktywuje się automatycznie po otwarciu konta u bukmachera.
  2. Zakład bez ryzyka 110 PLN - Zyskać można zakład bez ryzyka, w przypadku przegranej Fortuna zwróci kwotę zakładu bez 12% podatku. Bonus ten nie podlega obrotowi ani w przypadku wygranej ani w przypadku przegranej. Zakład bez ryzyka ten łączy się z bonusem od depozytu, postawione 110 PLN wlicza się do wymaganego obrotu. Aby wykorzystać zakład bez ryzyka należy go aktywować - pierwszy zakład po aktywowaniu będzie zakładem bez ryzyka.
  Nasza opinia o Fortuna

  Fortuna jest bukmacherem na światowym poziomie, ogrom dostępnych zakładów wraz z niezłymi kursami powoduje, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdego polskiego typera. Na start cieszy bonus powitalny - i chociaż do obrotu wymagane są 3 selekcje na kuponie to rekompensuje to dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka oraz przystępny kurs minimalny 1,90.

  Miłym dodatkiem są transmisje meczów dostępne poprzez aplikację na telefon oraz prężnie działający KLUB Plus dzięki któremu przy okazji typowania można zyskać dodatkowe nagrody i bonusy.


 • Adres www: efortuna.pl
  Właściciel: Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
  Rok powstania: 2009
  Licencja: Polska
  Polski język: tak
  Polska waluta: tak
  Live streaming: tak
  Zakłady na żywo: tak
  Minimalny zakład od: 1 PLN

 • paymentWpłaty i wypłaty

  Waluty: PLN

  Metody depozytu: karty kredytowe i debetowe, blink, tpay.com, szybki przelew, tradycyjny przelew bankowy

  Metody wypłaty: karty kredytowe i debetowe, blink, tpay.com, szybki przelew, tradycyjny przelew bankowy

 • gamesMarże bukmacherskie

  : %

  Średnia marża: 1%

 • emailKontakt

  Godziny kontaktu: 24h

  Telefon: +48 338 582 143

  E-mail:

  Adres: ul. Bielska 47 43-400 Cieszyn

 • pageviewPopularność

  Google PR: 5

  Alexa traffic: 1235

Dostępne zakłady bukmacherskie

Zakłady sportowe: piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, baseball, formuła 1, boks, eSport, football amerykański, football australijski, futsal, lotki, rugby, snooker, bilard, żużel, kulki

Pozostałe: polityka, ciekawostki