Ranking bukmacherów internetowych 2023

Bukmacher Fortuna

 • Opis bukmachera

 • Fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Fortuna posiada licencję polskiego Ministra Finansów i oferuje Polakom zakłady bukmacherskie w pełni legalnie.

  Polski oddział Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. jest częścią większej firmy zarejestrowanej w Czechach Fortuna Entertainment Group. Czeska firma-matka oferuje zakłady również w innych krajach Europy Środkowo-wschodniej np. Węgry, Słowacja, Czechy. Bukmacher działał w Polsce od 1996 roku pod nazwą Profesjonał, z początkiem 2008 zmienił nazwę na Fortuna

  Fortuna to wiarygodny bukmacher, posiada ponad 20-letnie doświadczenie i wielu zadowolonych typerów. Licencja polskiego rządu czyni Fortunę bukmacherem zgodnym z Polskim prawem i całkowicie bezpiecznym dla graczy.

  Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.
  Zakłady bukmacherskie w Fortuna

  Oferta zakładów bukmacherskich Fortuny prezentuje się bardzo dobrze. Każdego dnia na stronie internetowej efortuna.pl dostępnych jest do typowania kilkadziesiąt tysięcy różnych zakładów w około 30 sportach. Oferta jest zróżnicowana a każdy mecz posiada dużo selekcji do obstawienia. Na uwagę zasługują stosunkowo wysokie kursy, marża w przedziale 4-7% na zakładzie to jak na polskiego bukmachera bardzo dobry wynik.

  Strona internetowa zaprojektowana jest przejrzyście, posiada sprawnie działającą wyszukiwarkę, znalezienie meczu do obstawienia nie powinno sprawić trudności nawet początkującym typerom.

  Fortuna posiada bardzo atrakcyjny bonus startowy w łączniej kwocie 2230 PLN. Promocja startowa podzielona jest na 3 części:

  1. Bonus od pierwszego depozytu 2000 PLN.
  2. Zakład bez ryzyka 210 PLN
  3. Bonus za rejestracje 20 PLN
  Nasza opinia o Fortuna

  Fortuna jest bukmacherem na światowym poziomie, ogrom dostępnych zakładów wraz z niezłymi kursami powoduje, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdego polskiego typera. Na start cieszy szeroka oferta.

  Miłym dodatkiem są transmisje meczów dostępne poprzez aplikację na telefon oraz prężnie działający KLUB Plus dzięki któremu przy okazji typowania można zyskać dodatkowe nagrody.


 • Adres www: efortuna.pl
  Właściciel: Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
  Rok powstania: 2009
  Licencja: Polska
  Polski język: tak
  Polska waluta: tak
  Live streaming: tak
  Zakłady na żywo: tak
  Minimalny zakład od: 1 PLN

 • paymentWpłaty i wypłaty

  Waluty: PLN

  Metody depozytu: karty kredytowe i debetowe, blink, tpay.com, szybki przelew, tradycyjny przelew bankowy

  Metody wypłaty: karty kredytowe i debetowe, blink, tpay.com, szybki przelew, tradycyjny przelew bankowy

 • gamesMarże bukmacherskie

  Średnia marża: 1%

 • emailKontakt

  Godziny kontaktu: 24h

  Telefon: +48 338 582 143

  E-mail:

  Adres: ul. Bielska 47 43-400 Cieszyn

 • pageviewPopularność

  Google PR: 5

  Alexa traffic: 1235

Dostępne zakłady bukmacherskie

Zakłady sportowe: piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, baseball, formuła 1, boks, eSport, football amerykański, football australijski, futsal, lotki, rugby, snooker, bilard, żużel, kulki

Pozostałe: polityka, ciekawostki