Ranking bukmacherów internetowych 2023

Bukmacher eWinner

 • Opis bukmachera

 • EWinner to jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów na polskim rynku. Funkcjonuje dopiero od września 2019 roku, ale już zdążył zyskać popularność wśród wielu graczy. Bukmacher dostępny jest tylko w internecie, być może w przyszłości otworzy również punkty naziemne. Jednak obecnie taka forma działalności wydaje się zupełnie wystarczająca.

  Strona eWinner prezentuje się świetnie. Nienachalna kolorystyka i grafika pozwala na spędzanie nawet dłuższego czasu bez oznak zmęczenia czy zirytowania. Serwis jest bardzo intuicyjny, informacje oraz oferta bardzo dobrze uporządkowane. Nawet dla początkującego typera korzystanie z niego jest bardzo przyjemne.

  I właśnie dla nowych graczy eWinner przygotował bardzo atrakcyjną promocję w postaci bonusu powitalnego, który w zasadzie składa się z dwóch części. Dzięki niemu w sumie można uzyskać aż 655 zł bonusu! Wystarczy spełnić kilka wymagań, które można znaleźć na stronie bukmachera w dziale promocji, aby cieszyć się naprawdę sporymi dodatkowymi środkami na grę. Najważniejszy z nich, to jedynie 3-krotny obrót na zakładach o minimalnym kursie 2.50.

  1. Zakład bez ryzyka - 155 zł bez wymogu obrotu.
  2. Bonus od depozytu 500 zł z 6-krotnym obrotem.

  Hitem w ofercie eWinner jest Combo Dnia. Bukmacher codziennie komponuje specjalny zestaw składający się z dwóch lub trzech atrakcyjnych spotkań. W ten sposób powstaje jeden wspólny zakład o dużo wyższym, niż standardowo, kursie.

  Custom Bet to z kolei całkowicie innowacyjna usługa na polskim rynku, którą zapewnia tylko eWinner. Pozwala ona na wniesienie niemal dowolnego zakładu! Swoja propozycję wystarczy wysłać poprzez specjalny formularz, a pracownicy bukmachera po rozpatrzeniu mogą dołączyć go do swojej oferty.

  Ta zresztą sama w sobie jest bardzo bogata. Zakłady bukmacherskie z najpopularniejszych, ale też bardziej niszowych dyscyplin sprawiają, że każdy znajdzie w eWinner coś dla siebie. Dodatkowo wiele możliwości obstawiania na żywo, a także oferta na e-sport.

  Nasza opinia o eWinner

  Szeroka oferta, dobrej wysokości kursy oraz znakomity serwis internetowy sprawiają, że eWinner pomimo niewielkiego stażu jest wartym uwagi bukmacherem. Stale uzupełniana oferta i dobra obsługa klienta zapewne szybko zaprowadzą eWinner do czołówki tej branży w Polsce. Warto być z nim już od początku i korzystać z wszelkich atrakcji.


 • Adres www: https://ewinner.pl/
  Właściciel: Ewinner Sp. z o.o.
  Rok powstania: 2019
  Licencja: Polska
  Polski język: tak
  Polska waluta: tak
  Live streaming: nie
  Zakłady na żywo: nie
  Minimalny zakład od: 1 PLN

 • paymentWpłaty i wypłaty

  Waluty: PLN

  Metody depozytu: Pay-By-Link BLIK Szybki przelew internetowy

  Metody wypłaty: Pay-By-Link BLIK Szybki przelew internetowy

 • gamesMarże bukmacherskie

  Średnia marża: 6%

 • emailKontakt

  Godziny kontaktu: 7 dni w tygodniu, 08:00 – 23:00

  Telefon:

  E-mail: pomoc@ewinner.pl

  Adres:

 • pageviewPopularność

  Google PR: 3

  Alexa traffic: 123

Dostępne zakłady bukmacherskie

Zakłady sportowe: piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, baseball, formuła 1, boks, eSport, football amerykański, football australijski, futsal, lotki, rugby, snooker, bilard, żużel, kulki

Pozostałe: