Ranking bukmacherów internetowych 2023

Bukmacher eTOTO

 • Opis bukmachera

 • eTOTO na polskim rynku działa od 2013 roku. W ofercie posiada zakłady bukmacherskie na stronie etoto.pl i w punktach stacjonarnych. Ostatnie miesiące cechują ambitny rozwój Etoto, który usprawnił stronę internetową, wprowadził mobilną aplikacje i nowe funkcje w zakładach.

  Etoto to jeden z 13 bukmacherów, który posiada licencje na oferowanie zakładów sportowych na terenie Rzeczpospolitej. To oznacza, że korzystanie z usług tego bukmachera jest w pełni legalne. Bukmachera legitymują twarze Mateusza Borka, Tomasza Hajty i Romana Kołtonia. Etoto działa legalnie, a to wiąże się z koniecznością 12% stawki podatkowej od każdego zakładu.

  Na powitanie Etoto oferuje nowym graczom bonus sięgający 1000 PLN. Bukmacher przyzna 200% bonus od pierwszej wpłaty do 100 PLN i 100% bonus od drugiego depozytu do 900 PLN. Głównymi warunkami uczestnictwa w promocji jest rejestracja konta na stronie etoto.pl i realizacja depozytu.

  Zakłady w Etoto w ostatnim czasie zostały bardzo poszerzone - dostępna jest formuła pre-match i live. Klient znajdzie wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe i te bardziej egzotyczne jak baseball, bandy, czy krykiet. Minimalna stawka na zakład w Etoto to 1 PLN.

  Nasza opinia o eTOTO

  Nowe otwarcie Etoto wygląda bardzo obiecująco. Nowoczesna strona, aplikacja, funkcje i poszerzona oferta to aspekty, które przypadają do gustu graczy. Wysoki bonus powitalny 1000 PLN i popularne twarze reklamujące Etoto sprawiają, że bukmacher ten zyskuje na znaczeniu. Do polskiej czołówki wciąż wiele mu brakuje, ale dobrze rokuje na przyszłość.


 • Adres www: etoto.pl
  Właściciel: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
  Rok powstania: 2011
  Licencja: Polska
  Polski język: tak
  Polska waluta: tak
  Live streaming: nie
  Zakłady na żywo: tak
  Minimalny zakład od: PLN

 • paymentWpłaty i wypłaty

  Waluty: PLN

  Metody depozytu: Przelewy24, blik, MasterCard, VISA

  Metody wypłaty:

 • gamesMarże bukmacherskie

  Średnia marża: 6%

 • emailKontakt

  Godziny kontaktu: od 9:00 do 22:00, 7 dni w tygodniu

  Telefon:

  E-mail: pomoc@etoto.pl

  Adres: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Warszawa 00-503, ul. Żurawia 8

 • pageviewPopularność

  Google PR: 5

  Alexa traffic: 556

Dostępne zakłady bukmacherskie

Zakłady sportowe:

Pozostałe: zakłady specjalne na politykę