Ranking bukmacherów internetowych 2018

Bukmacher Betfair

 • Opis bukmachera

 • Ile razy czułeś się oszukany przez giełdę? W telewizji tyle wykresów i dziwnych nazw. To wszystko może być proste, kiedy przeniesiesz finansowe realia na grunt zakładów sportowych. Takie zabiegi umożliwia Betfair, lider rynku giełd sportowych na całym świecie. Betfair udostępnia giełdę zakładów ale umożliwia też obstawianie zakładów bukmacherskich w standardowy sposób.

  Myślisz, że można wzbogacić się tylko na zwycięskich typach? Mylisz się! Można to robić nawet na zakładach, które… nie zostały nawet rozliczone. O to chodzi w całym fenomenie giełdy zakładów bukmacherskich. Liczy się szybkie uchwycenie okazji, a następnie czekanie na rozwój korzystnej sytuacji.

  Nowi klienci na starcie zyskują dodatkowo super bonus powitalny w formie darmowego zakładu 20 EUR.  Wystarczy postawić pierwszy zakład, a bukmacher Betfair przeleje na twoje konto ekstra pieniądze, które będą do twojej dyspozycji! Oferta dotyczy tylko nowych graczy.

  Gra w Betfair to coś dla ludzi sprytnych, przedsiębiorczych i zaradnych. Wietrzysz niespodziankę, masz cynk o kontuzjach? Nabierz bukmachera, a następnie sprzedaj mu kukułcze jajo! Twoje decyzje mają wpływ na rynek - odpowiednio wykorzystaj ten fakt.

  Nie musisz się bać o bankructwo tej giełdy. Betfair jest bardziej wypłacalna niż Wall Street czy londyński parkiet. Potwierdzają to firmy zajmujące się oceną tego typu działań od wielu lat. Według nich Betfair to najwyższa światowa półka.

  Chcesz stawiać astronomiczne kwoty? Śmiało! Bukmacher ma bardzo wysokie limity, dlatego nie przestraszą go nawet ogromne stawki. Dla Ciebie to spora szansa. Wykorzystaj ją odpowiednio, a będziesz się cieszył z pokaźnych wygranych.

  Nasza opinia o Betfair

  Nie ma pewniejszej giełdy zakładów sportowych na świecie, Betfair przez wielu zawodowych typerów uważany jest za najlepszego bukmachera w internecie. Wraz z Pinnacle Sports jest liderem rankingu bukmacherów pod względem wysokości oferowanych kursów. Jeśli chcecie komuś ufać, to na pewno firmie z wieloletnim doświadczeniem i tak dobrymi kursami! Dodatkowo nowi gracze mają możliwość odebrania darmowego zakładu za 20 EUR.

  • Niestety w związku z nowelizacją ustawy hazardowej bukmacher Betfair od 1 kwietnia 2017 nie akceptuje graczy z Polski. Jeżeli posiadasz adres zamieszkania Polski to musisz wybrać innego bukmachera. Jeżeli posiadasz na dowodzie adres poza Polski to możesz w dalszym ciągu obstawiać w Betfair.


 • Adres www: www.betfair.com
  Właściciel: Sporting Exchange Ltd.
  Rok powstania: 1999
  Licencja: United Kingdom
  Polski język: tak
  Polska waluta: nie
  Live streaming: tak
  Zakłady na żywo: tak
  Minimalny zakład od: 0,1 EUR

 • paymentWpłaty i wypłaty

  Waluty: AUD, CAD, DKK, EUR, GBP, HKD, NOK, SEK, SGD, USD

  Metody depozytu: Visa, MasterCard, Maestro, Visa Electron, Visa Delta, Solo, Switch, Laser, 8Pay, Bank Transfer, BPAY, Cheque, ClickandBuy, EntroPay, Neteller, PayPal, Poli, Skrill (Moneybookers), WebMoney, Western Union

  Metody wypłaty: Visa, Maestro, Visa Electron, Visa Delta, Solo, Switch, Laser, Bank Transfer, Cheque, EntroPay, Neteller, PayPal, Skrill (Moneybookers), WebMoney

 • gamesMarże bukmacherskie

  Średnia marża: 4%

 • emailKontakt

  Godziny kontaktu: 24/7/365

  Telefon: +44 203-059-8888

  E-mail: info@betfair.com

  Adres: PO Box 34467, London W6 9WS, United Kingdom

 • pageviewPopularność

  Google PR: 6

  Alexa traffic: 2404

Dostępne zakłady bukmacherskie

Zakłady sportowe: football amerykański, lekkoatletyka, football australijski, baseball, koszykówka, boks, krykiet, kolarstwo, darts, golf, wyścigi psów, wyścigi konne, hokej na lodzie, sporty motorowe, bilard, rowing, rugby, snooker, piłka nożna, swimming, tenis, sporty zimowe

Pozostałe: Rynki finansowe