Ranking bukmacherów internetowych 2023

Odpowiedzialny hazard

Problem z hazardem

Rozpoczynając swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi musisz być pewny tego, że drobna forma rozrywki nie stanie się nałogiem, który zrujnuje życie Twoje oraz bliskich. Zawsze typuj odpowiedzialnie! Zakłady bukmacherskie to tylko z pozoru łatwa i przyjemna zabawa, która powinna zakończyć się sukcesem, bo przecież wszystkie wyniki da się przewidzieć.

Tak nie jest.

Hazard, bo o tym mowa przy zakładach bukmacherskich, musi być traktowany jako forma odpowiedzialnej rozrywki. Wybierz limity czasowe oraz pieniężne. Pilnie się ich strzeż. Prowadź bilans zysków i strat, który unaoczni postępy w grze. Przed założeniem pierwszego konta stwórz arkusz kalkulacyjny, albo na zwykłej kartce spróbuj przewidzieć kilka wyników. Daj wirtualne stawki. Sprawdź, czy to dla Ciebie.

Zakłady nie mogą być wykorzystywane jako ucieczka od problemów. To może skończyć się tragicznie nie tylko dla budżetu, ale również dla relacji z innymi osobami. Powstrzymuj chęć odegrania się za wszelką cenę - to najbardziej wyniszczający czynnik kolejnych poległych typerów. Dyscyplina, dyscyplina i jeszcze raz dyscyplina - ona oddali wszystkie kłopoty, a w połączeniu ze świadomością zysków i strat pozwoli powiedzieć pas w odpowiednim momencie.

Przed rozpoczęciem gry w danej firmie bukmacherskiej przejrzyj ustawienia konta. W nich dostępne są bardzo przydane ustawienia, które mają na celu pomóc Ci podczas niekontrolowanych zachowań hazardowych - czasowe zawieszenie konta, blokada wpłat powyżej ustalonych limitów.

Nie jesteś pewien, co z Twoim przypadkiem? Nigdy nie ufaj wyłącznie sobie. Szanuj opinię bliskich i znajomych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat hazardu dobrze, abyś odwiedził tę stronę. Znajdziesz na niej 20 pytań. Odpowiedz na nie szczerze i dowiedz się, czy istnieje problem związany z hazardem w Twoim życiu.

Najlepsi bukmacherzy

683 głosów
+

Betfan

done Bonus 100% od depozytu aż do 3100 PLN

523 głosów
+

Superbet

done Bonus 100% cashback aż do 550 PLN

425 głosów
+

Betclic

done Bonus 100% cashback aż do 550 PLN

245 głosów
+

Fortuna

done Bonus 100% od depozytu aż do 2230 PLN


Zobacz cały ranking