Ranking bukmacherów internetowych 2023

Jak wybrać bukmachera?

Sukces w zakładach bukmacherskich nie zależy od samych typów. Na wysoką wygraną składa się wiele czynników. Jednym z ważniejszych jest wybór bukmachera. Co z tego, że będziesz przewidywał wszystkie zdarzenia, jeśli oferta będzie zbyt wąska, a kursy śmiesznie niskie?

Bukmacher online czy naziemny?

Bukmacherów można podzielić na dwie zasadnicze kategorie:

Bukmacherzy stacjonarni w Polsce mają jedną, zasadniczą wadę. Każdy zakład obarczony jest wysokim podatkiem, który znacząco wpływa na wysokość wygranej. Mowa o aż 12 procentach od każdej postawionej złotówki. Dodatkowo bukmacher zabiera 10% wygranej, kiedy wygrana jest wyższa niż 2280 PLN. Dużo za dużo, a to wpływa na znacznie niższe zarobki gracza.

Bukmacherzy online to przede wszystkim brak podatków i wyższe kursy. Wygoda, bo nie trzeba wychodzić z domu, a przelew na konto wybranej firmy wykonasz w trzy minuty.

W kolekturach nie będziesz miał szansy grać LIVE, czyli zakładów, które odbywają się już po rozpoczęciu danego wydarzenia sportowego. A to przecież najłatwiejsza droga do świadomego zysku. Mając przed oczami to co dzieje się na placu gry możemy w znacznym stopniu zminimalizować ryzyko porażki.

W poszukiwaniu idealnego bukmachera

Jest kilka zasadniczych cech, którymi gracz powinien kierować się podczas wyboru bukmachera. Na pierwszym miejscu warto postawić bonus powitalny. Niemal każdy szanujący się bukmacher ma w swojej ofercie promocję przygotowaną dla nowych typerów. W zależności od firmy są to bonusy od depozytu, czyli dodatkowy procent od pierwszej wpłaty na konto gracza (np. bonus 100% od depozytu do 500 PLN w Totolotek).

Wysokość i sposób otrzymania bonusu to bardzo ważna kwestia. Dlatego warto dokładnie czytać regulamin każdej promocji, tak żeby mieć pewność, co do warunków otrzymania dodatkowych pieniędzy w formie bonusu.

Od promocji powitalnej dla nowych klientów wcale mniej ważne nie są kursy oraz oferta spotkań. Upewnij się, że wszystkie interesujące cię zakłady są dostępne u wybieranej firmy. Zakładanie konta bez takiej wiedzy to poważny błąd.

Wysokość kurów to podstawa dla każdego gracza. Poczuj się doceniony  przez swojego bukmachera. Taki szacunek to na pewno wysoki kurs i niska marża na zakłady. Nawet najlepszy typer bez odpowiednich kursów nie będzie w stanie wzbogacić się na swojej wiedzy. Kursy wpływają na wysokość twoich wygranych, stąd ważne, żeby były jak najlepsze!

Sporym ułatwieniem szczególnie dla początkujących graczy jest przejrzysta i czytelna strona bukmachera - warto mieć ten aspekt na uwadzę, tak żeby grając na niej czuć się w pełni komfortowo. Ważnym aspektem jest także bezpieczeństwo i wiarygodność bukmachera, stąd przed założeniem konta polecamy zapoznanie się z naszym rankingiem i jego ocenami, żeby dokonać w pełni trafionego wyboru.

Podsumowanie

Drogi czytelniku, dochodzisz do miejsca w którym masz przeczytać, który bukmacher jest najlepszy. Odpowiedź jest prosta - idealna firma nie została jeszcze stworzona i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Każdy z graczy w tej branży przyzna, że poszczególni bukmacherzy mają swoje plusy oraz minusy. Jeden zaoferuje lepszy bonus, drugi szerszą ofertę, a trzeci udostępni wspaniałą stronę. Miejsce w rankingu bukmacherów zależy w dużym stopniu od kryterium po którym tworzony jest ranking.

Wybór należy do Ciebie. W tym artykule przeczytałeś, na co powinieneś zwrócić uwagę. Solidna analiza nad wyborem miejsc, w których będziesz grał do test dla Ciebie, czy powinieneś zajmować się obstawianiem w sieci. Opisaliśmy wiele firm i nasze doświadczenia zebraliśmy w rankingu bukmacherów online. Wskazówki tam zawarte powinny być odpowiedzią na wszystkie pytania.

Najlepsi bukmacherzy

683 głosów
+

Betfan

done Bonus 100% od depozytu aż do 3100 PLN

523 głosów
+

Superbet

done Bonus 100% cashback aż do 550 PLN

425 głosów
+

Betclic

done Bonus 100% cashback aż do 550 PLN

245 głosów
+

Fortuna

done Bonus 100% od depozytu aż do 2230 PLN


Zobacz cały ranking