Ranking bukmacherów internetowych 2017

Poradnik typera

Typer zakładów

Każdy, nawet najlepszy gracz, nie powinien zamykać się na wiedzę dotyczącą zakładów bukmacherskich. Nie ważne ile zakładów już postawiłeś, prawdy zawarte w poniższym tekście są uniwersalne i dotyczą każdego.

Jak zostać skutecznym graczem i czerpać regularne zyski z bukmacherki? Oto kilka porad, które znacznie to ułatwią:

Zaplanuj budżet

Powiedzmy sobie szczerze - bukmacherka powinna być hobby, a nie sposobem utrzymania. Przed rozpoczęciem gry musisz ustalić swój nieprzekraczalny budżet. Nie powinien on w żaden sposób godzić w inne, ważniejsze potrzeby. Jeśli jest inaczej i po to by odegrać się rezygnujesz z innych, potrzebnych rzeczy to wiedz, że masz kłopot.

Sztywny budżet to prosty sposób na zapanowanie nad emocjami. Musisz pamiętać, że istnieje ryzyko porażki, stąd ewentualność utraty pieniędzy.

Nie wygrasz w jeden dzień

Kluczem do sukcesu w zakładach bukmacherskich jest wytrwałość. Cierpliwość i umiejętność opanowania nerwów w każdej sytuacji. Bo co zrobić, kiedy kupon warty setki złotych zostaje przegrany przez akcję w ostatnich minutach zdarzenia? Od razu pojawia się chęć szybkiego odegrania się. To błąd.

Gracz chcący regularnie wygrywać musi mieć świadomość, że nawet najlepszym zdarzają się spektakularne zwycięstwa i porażki. Stąd najważniejszy jest plan działania i jego konsekwentne realizowanie w dłuższym okresie czasu. Odpowiednie stawkowanie, gra określonych typów zakładów i rozłożenie gier na odpowiedni okres czasu.

Zaprogramuj zewnętrznego stróża

Twój wewnętrzy stróż okazuje się niewystarczający do trzymania budżetowej dyscypliny? Bukmacherzy przychodzą z pomocą. Większość stron ma możliwość zablokowania konta na pewien czas oraz ograniczenie przyjmowanych wpłat w danym okresie czasu. Zapobiegnij poważnym konsekwencjom nadużywania zakładów bukmacherskich. Nikt nie nakłada na Ciebie takiego obowiązku, jednak lepiej zapobiegać poważnym kryzysom w ten sposób.

Wiedza przede wszystkim

Nigdy nie typuj spotkania, o którym nie masz pojęcia. To wyrabia bardzo niebezpieczny nawyk stawiania wszystkiego, co znajduje się w ofercie. W krótkim okresie taki zabieg może się powieść, jednak to może doprowadzić do sytuacji brzemiennej w skutkach. Uwierzenie w swoje szczęście i możliwości przewidywania rezultatów bez potrzebnej wiedzy to pierwszy krok do bankructwa.

Kurs to nie wszystko. Niski kurs nie musi wcale oznaczać pewnego zarobku. Często spada on na skutek masowej gry na dane wydarzenie. W niektórych przypadkach może być to również celowy zabieg bukmachera. Rozeznanie w sytuacji zespołów lub zawodników, wnikliwe śledzenie rozgrywek ograniczy ryzyko porażki.

Pewniak nie istnieje

Nie sposób policzyć, ile kuponów bukmacherskich zostało wyrzuconych do kosza po tym, jak przeszkodą okazał się zakład z kursem 1,10 czy nawet 1,01. Popularny "pewniak" w zakładach bukmacherskich nie istnieje. Jeśli podejmujesz już ryzyko i chcesz obstawiać zakłady, miej pewność, że podejmowana próba się opłaci.

Czy warto inwestować 100 PLN licząc za zarobek 5-6 PLN? To kwestia do indywidualnej oceny i doboru taktyki, jednak liczne przypadki pokazują, że wysoka stawka w połączeniu z niskim kursem nie jest zawsze najlepszą parą.

Wybierz bukmachera z głową

W karierze gracza w zakładach bukmacherskich sporą rolę odgrywa także bukmacher. Jego właściwy wybór to klucz do sukcesu, wybierz najlepszego bukmachera. Sprawdź przede wszystkim jego ofertę przed rozpoczęciem zakładów. Porównaj wiele firm i wybierz najkorzystniejszą opcję dla siebie, zobacz na nasz ranking bukmacherów i sprawdź czy Twój bukmacher znajduje się wśród najlepszej 10. Dobrym rozwiązaniem dla każdego typera jest posiadanie kont u wielu bukmacherów. Wówczas może przebierać w ofertach, porównywać kursy i wybierać te najwyższe.  To znaczne ułatwienie w poszukiwaniu najlepszej oferty.

Korzystaj z bonusów bukmacherskich

Promocje i bonusy bukmacherskie to okazja na zdobycie dodatkowego kapitału na obstawianie zakładów. Warto z tego skorzystać ale przed depozytem należy zapoznać się z regulaminem bonusu aby być świadomym jakie jakim zasadom będzie podlegać obrót.

Najlepsi bukmacherzy

512 głosów
+

Expekt

done Bonus 100% od depozytu aż do 222 PLN

423 głosów
+

Bet-at-home

done Bonus 50% od depozytu aż do 1000 PLN

352 głosów
+

Unibet

done Bonus 100% cashback aż do 200 PLN

345 głosów
+

Totolotek

done Bonus 104% od depozytu aż do 520 PLN


Zobacz cały ranking